Apartamenty Jastarnia
Apartamenty Jastarnia

ZAPRASZAMY RODZINY Z DZIEĆMI

ul Ceynowy 84-140 Jastarnia

Nie wynajmujemy grupom !                                  

 1. Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku , pozostałość w dniu przyjazdu.
 2. Opłata klimatyczną nie jest uwzględniana w pobycie
 3.  Zadatek nie podlega zwrotowi
 4.  Wszystkie pokoje są pokojami dla niepalących , w przypadku stwierdzenia oznak palenia w pokoju lub innych pomieszczeniach na terenie całego obiektu , Gość może zostać każdorazowo obciążony kwotą w wysokości 100 zł jako rekompensata kosztów dodatkowych tj. : sprzątania , prania i odświeżania .Palenie dozwolone jest tylko na zewnątrz obiektu 
 5. Doba pobytowa trwa od godziny 16:00 do godziny 10:00.  3. Gość powinien poinformować o wystąpieniu jakiejkolwiek szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
 6. Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za utratę pieniędzy ani innych wartościowych rzeczy , przez Gości podczas pobytu.
 7. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gości.
 8. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia , mienia i urządzeń technicznych obiektu powstałe z ich winy lub z winy odwiedzających je osób .
 9. Utrata lub zniszczenie klucza do obiektu przez Gości zobowiązuje ich do poniesienia kosztu dorobienia go w wysokości 40 zł.
 10. Goście nie mogą przekazywać pokoju ani dostępu do obiektu osobom trzecim , nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiszczono należną opłatę za pobyt . 
 11. Osoby postronne mogą przebywać na terenie obiektu od godziny 7:00 do godziny 22:00.
 12. Na terenie obiektu obowiązuje bezwzględne zachowanie ciszy nocnej od godz. 22:00 do godz. 7:00 
 13. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie prywatnych grzałek, żelazek czajników , nagrzewnic , dmuchaw i innych tego typu urządzeń elektrycznych i gazowych nie stanowiących wyposażenia obiektu .
 14. Goście nieprzestrzegający punktu : 10. w/w Regulaminu , jednocześnie zrywają wszelką umowę wynajmu . i mogą zostać poproszeni o natychmiastowe opuszczenie terenu obiektu bez możliwości zwrotu opłaty . należnej za cały okres wynajętego pobytu .